Brenderup 3251 STUB

Drukuj

4 674,00 /brutto3 800,00 /netto

Do porównania

DANE TECHNICZNE:

Długość wewnątrz: 250 cm
Szerokość wewnątrz: 142 cm
Wysokość burty: 35 cm
DMC od: 500 kg
DMC do: 750 kg
Masa własna: 200 kg
Ładowność: 550 kg
Zawieszenie: osie skrętne 750 kg
Koła: 13″

Opis

Zapraszamy do zakupu fabrycznie nowej dwuosiowej przyczepy lekkiej, niehamowanej z homologacją. Nie wymaga badań technicznych.

Mała, uniwersalna przyczepka idealnie nadaje się do prac domowych i porządkowych wokoło domu i działki. Posiada koła umieszczone pod podłogą, dzięki temu została zwiększona przestrzeń ładunkowa.

Przyczepa jest dostępna jako nowość w systemie Click & Collect firmy Brenderup, gdzie można zarezerwować przyczepę na stronie internetowej i odebrać ją w naszym sklepie.

Przyczepa w standardzie posiada otwieraną tylną i przednią burtę, co znacznie ułatwia załadunek i umożliwia przewóz dłuższych towarów.

Dopuszczalna masa całkowita do wyboru od 500 kg do 750 kg. Do jazdy z tą przyczepą wymagane jest tylko prawo jazdy kat. B.

Wyprodukowana jest na wytrzymałych osiach skrętnych niemieckiej firmy. Dwie osie znacznie poprawiają komfort jazdy i redukują drgania związane z nierównościami na drodze. Nacisk na kulę haka jest znacznie mniejszy niż w przyczepie jednoosiowej.

Solidna przyczepa wyposażona w dyszel w kształcie litery V zapewnia wysoką stabilność jazdy.

Przyczepa wyposażona jest w dodatkowy ceownik stalowy wzmacniający podłogę oraz posiada w standardzie wewnętrzne uchwyty które zapewniają szerokie możliwości zabezpieczenia ładunku.

Na podłodze znajduje się sklejka antypoślizgowa wodoodporna, natomiast burty przyczepy wykonane są z wysoko tłoczonej blachy ocynkowanej.

Przyczepa podlega trzyletniej gwarancji producenta.

Wyposażenie standardowe
  • otwierana tylna burta
  • otwierana przednia burta
  • otwierane burty boczne
  • uchwyty do mocowania ładunku
  • wtyczka elektryczna 13 PIN
  • ramka na podłużną tablicę rejestracyjną
Wyposażenie dodatkowe